By continuing to use our website you agree to these terms and conditions. Read more about the integrity policy here.

Ota yhteyttä, niin autamme sinua löytämään oikeat työvaatteet

Miten työvaatteemme voidaan kehittää paremmiksi? Sinun mielipiteesi on tärkeä, jotta voimme kehittyä paremmaksi työvaatetoimittajaksi. Lähetä palautetta täyttämällä alla oleva lomake.

PUHELIN

Puhelin: +358 (0)10 836 5500

Puheluiden hinnat ovat 8,35 snt/puhelu + 16,69 snt/minuutti (sis. alv 24%)

AUKIOLOAIKA

Maanantai-Perjantai 08:00-16:30

PÄÄKONTTORI

Blåkläder Oy
Salpakuja 6 
01200 Vantaa

KATUOSOITE

Blåkläder Oy
Salpakuja 6 
01200 Vantaa


MYYNTI

Tomas Åkerman | Myyntipäällikkö

Tomas Åkerman

Myyntipäällikkö
Puhelin: 050 579 2708
tomas.akerman@blaklader.com
Antti Keto | Myynti - Etelä-Suomi / KAM

Antti Keto

Key Account Manager / Myynti - Etelä-Suomi
Puhelin: 050 579 2703
antti.keto@blaklader.com
Mikko Matilainen | Myynti - Keski- ja Itä-Suomi

Mikko Matilainen

Aluemyyntipäällikkö / Kainuu, Karjala, Savo, Keski-Suomi, Pirkanmaa, Kanta-Häme, Päijät-Häme, Kymenlaakso
Puhelin: 050 579 2711
mikko.matilainen@blaklader.com
Tero Åstrand I Myynti - Pohjois-Suomi

Tero Åstrand

Aluemyyntipäällikkö / Lappi, Etelä-, Keski-, Pohjois-Pohjanmaa, Satakunta, Varsinais-Suomi
Puhelin: 046 923 4331
tero.astrand@blaklader.com
Aleksi Kälkäjä I Aluemyyjä

Aleksi Kälkäjä

Aluemyyjä / Pohjois-Pohjanmaa, Lappi
Puhelin: 040 704 8311
aleksi.kalkaja@blaklader.com
Paul Kukkonen I Aluemyyjä

Paul Kukkonen

Aluemyyjä / Pirkanmaan, Satakunta, Varsinais-Suomi, Kanta-Häme
Puhelin: 050 579 2705
paul.kukkonen@blaklader.com
Mikko Meriluoto I Aluemyyjä

Mikko Meriluoto

Aluemyyjä / Kymenlaakso, Päijät-Häme, Uusimaa
Puhelin: 050 337 0222
mikko.meriluoto@blaklader.com

Asiakaspalvelu

Sanni Kurki | Asiakaspalvelu Blåkläder

Sanni Kurki

Asiakaspalvelu – Team Leader
Puhelin: 050 461 8458
sanni.kurki@blaklader.com
Riina Virtaniemi | Asiakaspalvelu Blåkläder

Riina Virtaniemi

Asiakaspalvelu - Laskutus
Puhelin: 050 579 2704
riina.virtaniemi@blaklader.com
Nora Rosti

Nora Rosti

Asiakaspalvelu
Puhelin: 050 579 2710
nora.rosti@blaklader.com

MARKKINOINTI

Susanna Knuutinen | Markkinointi

Susanna Knuutinen

Markkinointi
Puhelin: 050 579 27 06
susanna.knuutinen@blaklader.com
Marianne Renqvist | Markkinointi

Marianne Renqvist

Markkinointi (äitiyslomalla)
Karolina Nyman I Markkinointi

Karolina Nyman

Markkinointi
Puhelin: 050 356 9148
karolina.nyman@blaklader.com

Toimitusjohtaja

Thomas Rönnholm | Toimitusjohtaja

Thomas Rönnholm

Toimitusjohtaja
thomas.ronnholm@blaklader.com
Roosa Tolppanen

Roosa Tolppanen

Sales Controller
Puhelin: 040 836 8509
roosa.tolppanen@blaklader.com

Ota yhteyttä

* = Pakollinen kenttä