Ota yhteyttä niin autamme sinua löytämään oikeat työvaatteet

Miten työvaatteemme voidaan kehittää paremmiksi? Sinun mielipiteesi on tärkeä, jotta voimme kehittyä paremmaksi työvaatetoimittajaksi. Lähetä palautetta täyttämällä alla oleva lomake.

PUHELIN

Puhelin: +358 (0)10 836 5500
Faksi: +358 (0)10 836 5550

Puheluiden hinnat ovat 8,35 snt/puhelu + 16,69 snt/minuutti (sis. alv 24%)

AUKIOLOAIKA

Maanantai-Perjantai 08:00-16:30
 

PÄÄKONTTORI

Blåkläder Oy
Salpakuja 6 
01200 Vantaa

KATUOSOITE

Blåkläder Oy
Salpakuja 6 
01200 Vantaa


Myyjät

Tomas Åkerman | Myyntipäällikkö

Tomas Åkerman

Myyntipäällikkö
Puhelin: 050-579 2708
tomas.akerman@blaklader.com
Antti Keto | Myynti - Etelä-Suomi / KAM

Antti Keto

Key Account Manager / Myynti - Etelä-Suomi
Puhelin: 050-579 2703
antti.keto@blaklader.com
Jonas Wallenius | Key Account Manager

Jonas Wallenius

Key Account Manager / Myynti - Etelä-Suomi
Puhelin: 050-311 1144
jonas.wallenius@blaklader.com
Mikko Matilainen | Myynti - Keski- ja Itä-Suomi

Mikko Matilainen

Myynti - Keski- ja Itä-Suomi
Puhelin: 050-579 2711
mikko.matilainen@blaklader.com
Samuli Tanhuanpää Myynti - Kaakkois-Suomi

Samuli Tanhuanpää

Myynti - Kaakkois-Suomi
Puhelin: 050-337 0222
samuli.tanhuanpaa@blaklader.com
Veli-Matti Wahlbäck Myynti - Lounais-Suomi

Veli-Matti Wahlbäck

Myynti - Lounais-Suomi
Puhelin: 050-579 2705
veli-matti.wahlback@blaklader.com
Tero Åstrand - Myynti - Pohjois-Suomi

Tero Åstrand

Myynti - Pohjois-Suomi
Puhelin: 046-923 4331
tero.astrand@blaklader.com

Asiakaspalvelu

Riitta Riekkinen Asiakaspalvelu Blåkläder

Riitta Riekkinen

Asiakaspalvelu - Team Leader
Puhelin: 050-586 9352
riitta.riekkinen@blaklader.com
Sanni Kurki | Asiakaspalvelu Blåkläder

Sanni Kurki

Asiakaspalvelu
Puhelin: 050-579 2710
sanni.kurki@blaklader.com
Riina Virtaniemi | Asiakaspalvelu Blåkläder

Riina Virtaniemi

Asiakaspalvelu
Puhelin: 050-579 2704
riina.virtaniemi@blaklader.com
Karolina Nyman Asiakaspalvelu

Karolina Nyman

Asiakaspalvelu
Puhelin: 050-356 9148
karolina.nyman@blaklader.com
Susanna Knuutinen | Asiakaspalvelu Blåkläder

Susanna Knuutinen

Markkinointi
Puhelin: 050-579 27 06
susanna.knuutinen@blaklader.com
Marianne Renqvist | Markkinointi

Marianne Renqvist

Markkinointi
Puhelin: 050-320 9897
marianne.renqvist@blaklader.com

Toimitusjohtaja

Thomas Rönnholm | Toimitusjohtaja

Thomas Rönnholm

Toimitusjohtaja
Puhelin: 050-355 55 53
thomas.ronnholm@blaklader.com

Ota yhteyttä

* = Pakollinen kenttä