By continuing to use our website you agree to these terms and conditions. Read more about the integrity policy here.

Ota yhteyttä niin autamme sinua löytämään oikeat työvaatteet

Miten työvaatteemme voidaan kehittää paremmiksi? Sinun mielipiteesi on tärkeä, jotta voimme kehittyä paremmaksi työvaatetoimittajaksi. Lähetä palautetta täyttämällä alla oleva lomake.

PUHELIN

Puhelin: +358 (0)10 836 5500
Faksi: +358 (0)10 836 5550

Puheluiden hinnat ovat 8,35 snt/puhelu + 16,69 snt/minuutti (sis. alv 24%)

AUKIOLOAIKA

Maanantai-Perjantai 08:00-16:30

PÄÄKONTTORI

Blåkläder Oy
Salpakuja 6 
01200 Vantaa

KATUOSOITE

Blåkläder Oy
Salpakuja 6 
01200 Vantaa


Myyjät

Tomas Åkerman | Myyntipäällikkö

Tomas Åkerman

Myyntipäällikkö
Puhelin: 050-579 2708
tomas.akerman@blaklader.com
Antti Keto | Myynti - Etelä-Suomi / KAM

Antti Keto

Key Account Manager / Myynti - Etelä-Suomi
Puhelin: 050-579 2703
antti.keto@blaklader.com
Jonas Wallenius | Key Account Manager

Jonas Wallenius

Key Account Manager / Myynti - Etelä-Suomi
Puhelin: 050-311 1144
jonas.wallenius@blaklader.com
Mikko Matilainen | Myynti - Keski- ja Itä-Suomi

Mikko Matilainen

Aluemyyntipäällikkö (Kainuu, Karjalan ja Savon alue, Keski-Suomi, Pirkanmaa, Kanta-Häme, Päijät-Häme, Kymenlaakso)
Puhelin: 050 579 2711
mikko.matilainen@blaklader.com
Tero Åstrand - Myynti - Pohjois-Suomi

Tero Åstrand

Aluemyyntipäällikkö (Lappi, koko Pohjanmaan alue, Satakunta, Varsinais-Suomi)
Puhelin: 046 923 4331
tero.astrand@blaklader.com
Aleksi Kälkäjä, Aluemyyjä

Aleksi Kälkäjä

Aluemyyjä, Pohjois-Pohjanmaa, Lappi
Puhelin: 040 704 8311
aleksi.kalkaja@blaklader.com

Asiakaspalvelu

Riitta Riekkinen Asiakaspalvelu Blåkläder

Riitta Riekkinen

Asiakaspalvelu - Team Leader
Puhelin: 050-586 9352
riitta.riekkinen@blaklader.com
Sanni Kurki | Asiakaspalvelu Blåkläder

Sanni Kurki

Asiakaspalvelu - Laskutus
Puhelin: 050-579 2710
sanni.kurki@blaklader.com
Riina Virtaniemi | Asiakaspalvelu Blåkläder

Riina Virtaniemi

Asiakaspalvelu
Puhelin: 050-579 2704
riina.virtaniemi@blaklader.com
Karolina Nyman Asiakaspalvelu

Karolina Nyman

Asiakaspalvelu
Puhelin: 050-356 9148
karolina.nyman@blaklader.com
Susanna Knuutinen | Asiakaspalvelu Blåkläder

Susanna Knuutinen

Markkinointi
Puhelin: 050-579 27 06
susanna.knuutinen@blaklader.com
Marianne Renqvist | Markkinointi

Marianne Renqvist

Markkinointi
Puhelin: 050-320 9897
marianne.renqvist@blaklader.com

Toimitusjohtaja

Thomas Rönnholm | Toimitusjohtaja

Thomas Rönnholm

Toimitusjohtaja
Puhelin: 050-355 5553
thomas.ronnholm@blaklader.com
Roosa Tolppanen

Roosa Tolppanen

Sales Controller
Puhelin: 040 836 8509
roosa.tolppanen@blaklader.com

Ota yhteyttä

* = Pakollinen kenttä