By continuing to use our website you agree to these terms and conditions. Read more about the integrity policy integritetspolicy.

KONTAKTA OSS SÅ HJÄLPER VI TILL MED DITT VAL AV ARBETSKLÄDER.

Dina synpunkter är oerhört viktiga för vårt arbete att ständigt bli bättre som leverantör av arbetskläder. Du är därför välkommen att höra av dig till oss via telefon eller genom att fylla i formuläret nedan.

TELEFONNUMMER

Telefon: +358 (0)10 836 5500
Fax: +358 (0)10 836 5550

ÖPPETTIDER

Måndag - Fredag: 08:00-16:30

HUVUDKONTOR

Blåkläder Oy
Salpakuja 6 
01200 Vantaa

BESÖKSADRESS

Blåkläder Oy
Salpakuja 6 
01200 Vantaa

 


Försäljning

Tomas Åkerman | Myyntipäällikkö, Myynti - Pohjois-Suomi

Tomas Åkerman

Sales Manager
Telefon: 050-579 27 08
tomas.akerman@blaklader.com
Antti Keto | Key Account Manager

Antti Keto

Key Account Manager
Telefon: 050 579 2703
antti.keto@blaklader.com
Mikko Matilainen | Distriktchef

Mikko Matilainen

Distriktchef, Mellan/Östra Finland
Telefon: 050 579 2711
mikko.matilainen@blaklader.com
Tero Åstrand - Distriktchef

Tero Åstrand

Distriktchef -Norra Finland
Telefon: 046 923 4331
tero.astrand@blaklader.com
Aleksi Kälkäjä, Säljare

Aleksi Kälkäjä

Säljare
Telefon: 040 704 8311
aleksi.kalkaja@blaklader.com
Paul Kukkonen

Paul Kukkonen

Säljare
Telefon: 050 579 2705
paul.kukkonen@blaklader.com
Mikko Meriluoto I Aluemyyjä

Mikko Meriluoto

Säljare
Telefon: 050 337 0222
mikko.meriluoto@blaklader.com

Säljsupport

Sanni Kurki | Säljsupport Blåkläder

Sanni Kurki

Säljsupport - Team Leader
Telefon: 050 461 8458
sanni.kurki@blaklader.com
Riina Virtaniemi - Säljsupport

Riina Virtaniemi

Säljsupport - Fakturering
Telefon: 050 579 2704
riina.virtaniemi@blaklader.com
Nora Rosti

Nora Rosti

Säljsupport
Telefon: 050 579 2710
nora.rosti@blaklader.com

Marknadsföring

Susanna Knuutinen | Marknadsföring

Susanna Knuutinen

Marknadsföring
Telefon: 050 579 2706
susanna.knuutinen@blaklader.com
Marianne Renqvist | Marknadsföring

Marianne Renqvist

Marknadsföring
Telefon: 050 320 9897
marianne.renqvist@blaklader.com
Karolina Nyman I Marknadsföring

Karolina Nyman

Marknadsföring
Telefon: 050 356 9148
karolina.nyman@blaklader.com

Landschef

Thomas Rönnholm | Landschef

Thomas Rönnholm

Landschef
thomas.ronnholm@blaklader.com
Roosa Tolppanen

Roosa Tolppanen

Sales Controller
Telefon: 040 836 8509
roosa.tolppanen@blaklader.com

Kontakta oss

* = Obligatoriskt fält