We have updated our integrity policy. By continuing to use our website you agree to these terms and conditions. Read more about the integritetspolicy.

KONTAKTA OSS SÅ HJÄLPER VI TILL MED DITT VAL AV ARBETSKLÄDER.

Dina synpunkter är oerhört viktiga för vårt arbete att ständigt bli bättre som leverantör av arbetskläder. Du är därför välkommen att höra av dig till oss via telefon eller genom att fylla i formuläret nedan.

TELEFONNUMMER

Telefon: +358 (0)10 836 5500
Fax: +358 (0)10 836 5550

ÖPPETTIDER

Måndag - Fredag: 08:00-16:30

HUVUDKONTOR

Blåkläder Oy
Salpakuja 6 
01200 Vantaa

BESÖKSADRESS

Blåkläder Oy
Salpakuja 6 
01200 Vantaa

 


Säljare

Tomas Åkerman | Myyntipäällikkö, Myynti - Pohjois-Suomi

Tomas Åkerman

Sales Manager
Telefon: 050-579 27 08
tomas.akerman@blaklader.com
Jonas Wallenius | Key Account Manager

Jonas Wallenius

Säljare/Key Account Manager
Telefon: 050 311 1144
jonas.wallenius@blaklader.com
Antti Keto | Myynti - Etelä-Suomi / KAM

Antti Keto

Säljare -Södra Finland/Key Account Manager
Telefon: 050 579 2703
antti.keto@blaklader.com
Mikko Matilainen | Myynti - Keski- ja Itä-Suomi

Mikko Matilainen

Säljare -Mellan/Östra Finland
Telefon: 050 579 2711
mikko.matilainen@blaklader.com
Tomas Åkerman | Myynti - Lounais-Suomi

Tomas Åkerman

Säljare -Sydväst Finland (tillfälligt)
Telefon: 050 579 2708
tomas.akerman@blaklader.com
Tero Åstrand - Myynti - Pohjois-Suomi

Tero Åstrand

Säljare -Norra Finland
Telefon: 046 923 4331
tero.astrand@blaklader.com
Samuli Tanhuanpää -Sydost Finland

Samuli Tanhuanpää

Säljare -Sydost Finland
Telefon: 050 337 0222
samuli.tanhuanpaa@blaklader.com

Säljsupport

Riitta Riekkinen | Säljsupport Blåkläder

Riitta Riekkinen

Säljsupport - Team Leader
Telefon: 050 586 9352
riitta.riekkinen@blaklader.com
Sanni Kurki | Säljsupport Blåkläder

Sanni Kurki

Säljsupport
Telefon: 050 579 2710
sanni.kurki@blaklader.com
Riina Virtaniemi - Säljsupport

Riina Virtaniemi

Säljsupport
Telefon: 050 579 2704
riina.virtaniemi@blaklader.com
Karolina Nyman - Säljsupport

Karolina Nyman

Säljsupport
Telefon: 050 356 9148
karolina.nyman@blaklader.com
Marianne Renqvist | Marknad

Marianne Renqvist

Marknad
Telefon: 050 320 9897
marianne.renqvist@blaklader.com
Susanna Knuutinen | Marknad

Susanna Knuutinen

Marknad
Telefon: 050 579 2706
susanna.knuutinen@blaklader.com

Landschef

Thomas Rönnholm | Landschef

Thomas Rönnholm

Landschef
Telefon: 050 355 5553
thomas.ronnholm@blaklader.com

Kontakta oss

* = Obligatoriskt fält