Ota yhteyttä niin autamme sinua löytämään oikeat työvaatteet

Miten työvaatteemme voidaan kehittää paremmiksi? Sinun mielipiteesi on tärkeä, jotta voimme kehittyä paremmaksi työvaatetoimittajaksi. Lähetä palautetta täyttämällä alla oleva lomake.

PUHELIN

Puhelin: +358 (0)10 836 5500
Faksi: +358 (0)10 836 5550

AUKIOLOAIKA

Maanantai-Perjantai 08:00-16:30

PÄÄKONTTORI

Blåkläder Oy
Salpakuja 6 
01200 Vantaa

KATUOSOITE

Blåkläder Oy
Salpakuja 6 
01200 Vantaa


Myyjät

Tomas Åkerman | Myyntipäällikkö

Tomas Åkerman

Myyntipäällikkö
Puhelin: 050-579 27 08
tomas.akerman@blaklader.com
Mikko Matilainen | Myynti - Keski- ja Itä-Suomi

Mikko Matilainen

Myynti - Keski- ja Itä-Suomi
Puhelin: 050-579 27 11
mikko.matilainen@blaklader.com
Antti Keto | Myynti - Etelä-Suomi / KAM

Antti Keto

Myynti - Etelä-Suomi / KAM
Puhelin: 050-579 27 03
antti.keto@blaklader.com
Timi Rönnholm | Myynti - Pohjois-Suomi

Timi Rönnholm

Myynti - Pohjois-Suomi
Puhelin: 040-527 73 51
timi.ronnholm@blaklader.com
Mikko Ehola | Myynti - Lounais-Suomi

Mikko Ehola

Myynti - Lounais-Suomi
Puhelin: 050-579 2705
mikko.ehola@blaklader.com

Asiakaspalvelu

Marianne Renqvist | Asiakaspalvelu

Marianne Renqvist

Asiakaspalvelu
Puhelin: 050-596 62 60
marianne.renqvist@blaklader.com
Susanna Knuutinen | Asiakaspalvelu Blåkläder

Susanna Knuutinen

Markkinointi
Puhelin: 050-579 27 06
susanna.knuutinen@blaklader.com
Katja Remes | Asiakaspalvelu Blåkläder

Katja Remes

Asiakaspalvelu
Puhelin: 050-579 27 04
katja.remes@blaklader.com
Sonja Törrönen | Asiakaspalvelu Blåkläder

Sonja Törrönen

Asiakaspalvelu
Puhelin: 050-579 27 10
sonja.torronen@blaklader.com

Toimitusjohtaja

Thomas Rönnholm | Toimitusjohtaja

Thomas Rönnholm

Toimitusjohtaja
Puhelin: 050-355 55 53
thomas.ronnholm@blaklader.com

Ota yhteyttä

* = Pakollinen kenttä